Valparaíso wikitravel

Valparaíso

Bohēmas pilsēta Valparaiso, ar savu noteikto atpakaļ draudzīgā atmosfērā, tās haotisko vēl krāsains arhitektūra, tās funikuleru izjādes augšu un uz leju daudz pauguri, un tās rosīgs ostas dokā, ir lielisks galamērķis, kas būtu bez šaubām ir par katru ceļotājs must do sarakstu Čīlē.

Ja Jums ir kultūra atkarīgais, Valparaiso piedāvā neskaitāmas atrakcijas, kas ir pārliecināts izbrīns jums. Izlasiet šo rokasgrāmatu labākajiem muzejiem un kultūras aktivitātēm Valparaiso, un baudīt lielākā daļa no viena no skaistākajām pilsētām Čīlē ir piedāvāt.

Apmeklējums uz Ex-Carcel, bijušais cietums pārvērtās par mākslas muzeju, lai gan maz pazīstams ar tūristiem, ir gan aizraujoši un aizraujošs. Kad jaunais cietums tika uzcelta 1999.gadā, šī vieta tika pārveidots par kopienu mākslas telpu, kas ir kļuvis ikonu simbols Valparaiso. Apbrīnot freskas adorning sienas, paliekas no ieslodzītajiem aizturēti un realizēts Pinočeta militārās diktatūras, un piedalās daudzos kultūras pasākumos – koncertiem, seminārus, konferences, utt – kas bieži tiek izvietoti šeit.

Valparaiso bija arī mājvieta no slavenākajiem un simbolisks burtiem Čīles vēstures un kultūras dzīvē, dzejnieks un literatūras Nobela balva, Pablo Neruda vienu. Apmeklējiet La Sebastiana, dzejnieka bijusī māja kļuva par muzeju honoring savu dzīvi un darbu. Ļaujiet sev būt veiktas prom dzejnieka ekscentriskā pasaulē, kā jūs staigāt organizētās haoss raksturo Neruda dzīvi, un starp viņa kolekciju mākslas darbi no visas pasaules. Jūs varat arī izbaudīt vienu no elpu aizraujošs skats uz skaisto no La Sebastiana Valparaiso.

Vēl jāredz visiem kultūras un mākslas mīļotāji ir skaista Museo de Bellas Artes (Museum of Fine Arts) no Valparaiso. Šī lieliskā muzejs ir izmitināti Palaccio Baburriza, kas būvēta 1916 un lepojas ar lielisku arhitektūru. Pils sākotnēji tika izstrādāta nitrātu barona bet vēlāk tika nosaukts pēc Dienvidslāvijas pilsoņa, kurš iegādājies māju. Daži no nozīmīgākajiem arhitektūras detaļas no ēkas ir sarežģīts koka, dzelzs-kaltus detaļas, un centrālās tornis. Apkārtējo pils melu skaisti dārzi dodot skats uz skaisto Cerro Concepcion.

Valparaíso

Izbeigtu savu kultūras ekskursija Valparaiso, maksājot vizīti Casa Mirador de Lukas. Lukas, kura īstais vārds ir Renzo Pecchenino, ir slavens karikatūrists Čīlē. Itāļu izcelsmes, Lukas pārcēlās uz Valparaiso ar saviem vecākiem kā bērns, un iemīlēja pilsētu. Viņa darbs svin pilsētu kolekcija zīmējumu un vēsturisko anekdotēm.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s